Oprawa graficzna

Opcje bonusowe

Wrażenia podczas gry

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

Graj na olniewającym diamentami automacie Dazzle Me

Dazzle me to nowa gra online znanej i lubianej szwedzkiej firmy Net Entertainment ze specjalną funkcją Dazzling Wild. Automat posiada 5 nierównych bębnów i 76 linii zakładów a swoim wyglądem przypomina jedną z gier na Facebooku, w której musimy ułożyć kolorowe cukierki w rzędach lub bardziej grę na komórkę z błyszczącymi klejnocikami zwaną Bejeweled.

Zagraj na slocie Dazzle me w tych kasynach:

dazzle me

Opis Gry

Podstawowymi symbolami w grze są kolorowe klejnoty oraz Liberty bell i Siódemka znane z klasycznych “owocowych” automatów do gry. Symbolem Wild jest diament a Scatterem błyszcząca tabliczka z napisem Free Spins.

Jeżeli przy obrocie bębnami trafimy 4 Scattery, zostanie uruchomiona runda 12 darmowych spinów. W czasie tej rundy dostaniemy specjalną premię Linked Reels, znaną z poprzednich gier firmy Net Entertainment, na przykład Twin Spin. Linked Reels, czyli “Połączone Walce”, polega na tym, że po każdym z darmowych obrotów na dwóch pierwszych bębnach pokażą się te same symbole, dzięki czemu podwyższymy naszą wygraną.

Dazzle me gra podstawowa automat

Dazzling Wild

Kolejna premia w Dazzle Me nosi nazwę Dazzling Wild i polega na zapełnieniu się całego walca symbolami Wild. Nie jest to do końca nowa premia, fani netentowskich slotów znają ją bardzo dobrze z wielu wcześniejszych gier tego producenta, tym razem jednak dodano małe urozmaicenie, mianowicie przy jednym obrocie automatem kilka bębnów jednocześnie może zapełnić się wildami.

vector