Emojiplanet
Emojiplanet
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 6
Linie płatne: 200
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.4
Rok wydania: 2017
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
slot-bg-img
Graj w kasynie
Graj za darmo
Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest
Bonus od 3 depozytów
+ 30FS na Gonzo's Quest

Emojiplanet

Emoji Planet: Wyraź emocje grając w Emotki!

Emoji Planet to jeden z najbardziej oczekiwanych slotów tego lata. Premiera odbyła się 23 sierpnia. NetEnt jest bardzo produktywną firmą wypuszczającą dziesiątki nowych, innowacyjnych gier. W 2015 roku firma otrzymała nagrodę ERG w kategoriach ‘Mobile Supplier of the Year’, ‘Innovation in Mobile’ oraz ‘Slot Provider of the Year’. Najnowszy slot Emoji Planet już zyskał rozgłos wykorzystując popularne symbole emoji. Emotikonki w sierpniu mają swoją premierę filmową jako gwiazdy. Wizerunek przez wszystkich znany i lubiany łatwo może być wykorzystywany przez firmy bez zobowiązań wizerunkowych. Tą falę (nieco absurdalnej) popularności wykorzystuje również NetEnt. Czas wziąć nowy produkt firmy pod lupę i zobaczyć czy poza znaną grafiką oferuje coś jeszcze.

Wygląd i oprawa graficzna Emoji Planet

Nowy slot ma sześć kolumn i pięć rzędów – czyli ekran jest wypełniony małymi symbolami. Różni gracze mają różne preferencje. Dla niektórych jest to zaleta dla innych wada. Nie mniej – gra jest bardziej dynamiczna i kolorowa poprzez zwiększenie przestrzeni i ilości symboli. Slot używa funkcji ‘avalange’. Oznacza to że symbole spadają z góry niczym lawina. Daje to więcej szans na uzyskanie zadowalających kombinacji. Współczynnik wygranych na poziomie 96,4% nie jest niczym dziwnym biorąc to pod uwagę. Częstotliwość wygranych to 30,1%. Brzmi zachęcająco?

Grafika składa się z różnorodnych emotikonów. Głównym założeniem jest dostarczenie graczom wizualizacji która jest związana z pozytywnym aspektem codzienności – komunikacji z innymi. Jest kolorowo, przyjemnie i zabawnie. Inni mogą powiedzieć, że tanio i kiczowato. O gustach się nie dyskutuje – grafikę każdy musi ocenić sam pod względem estetycznym. Jakościowo jest na wysokim poziomie, nie można odmówić dbałości o detal. Tęcza w tle i kolorowe balony wprawiają w pozytywny nastrój. Dość dziwnym dodatkiem wydaja się być dwie panie tańczące w tle. Ich wygląd oparty jest na emotikonach, ale uśmiechnięta twarz bez wyrazu zostawia mniej pozytywne wrażenie w animowanej wersji.

emoji planet - gra podstawowa
Gra jest bardzo wygodna i intuicyjnie rozplanowana. Pasek sterowania pozwala nam wybrać poziom gry i wartość zakładów. Losowanie można rozpocząć manualnie bądź automatycznie (wybierając dowolną liczbę rund). Sam pasek jest minimalistyczny, czarno-biały i elegancki. Stanowi to przyjemny kontrast z kolorową grafiką. Gra jest dobrze skonstruowana pod względem funkcjonalności. Funkcja ‘avalange’ trzyma gracza w napięciu. Lawina symboli spada na ekran, a wygrywające symbole wybuchają zostawiając miejsce na nowe. Obecnie jest to popularny system, który pozwala urozmaicić grę i zbudować napięcie. Lawina spada do momentu kiedy brak wygrywających kombinacji uniemożliwia kontynuowanie. Jest to zdecydowanie preferowany system według wielu graczy. Zastąpienie tradycyjnego bębna jest coraz bardziej popularne w grach online.

Opcje bonusowe w Emoji Planet

Oczywiście nie brakuje symbolu Wild w Emoji Planet. Reprezentujący emotikon to żółta gwiazda z niebieskim napisem. Natomiast Sticky Wild to czerwone serce z żółtym napisem. Estetyka jest utrzymana w typowym dla grafiki intensywnym kolorze. Symbol może pojawić się wszędzie I zastępuje każdy emotikon. Według tablicy wypłat ‘wild’ zapewnia najwyższe wygrane.

emoji planet opcja bonusowa
Jednak symbol Wild nie może pomóc w przypadku wypełnienia Emoji Meters. Jest to dodatkowa funkcja polegająca na zniszczeniu emotikonek: bomby, pizzy, pocałunku, rakiety i podwójnych serc. Znajduje się po prawej stronie ekranu. Do aktywowania funkcji potrzebne jest wypełnienie dwunastu części w danej rundzie. Oznacza to, że dany symbol musi być zniszczony dwanaście razy. Po zakończeniu Emoji Meter zaczyna naliczanie ponownie. Jednak jeżeli uda się nam wypełnić jeden z symboli możemy cieszyć się aktywowaniem nowych funkcji w następnej rundzie.

Funkcja Bomby: ta funkcja pozwala na zniszczenie ośmiu przypadkowych symboli. Pozwoli to na przedłużenie gry, szczególnie w końcowej fazie rundy. Dodatkowo można wygrać losową ilość monet (od 5 do 100) za każdy zniszczony symbol. Bomba nie ma wpływu na Sticky Wild, ale też nie nalicza punktów w Emoji Meters. Jest to niezwykle przydatna funkcja, ale trzeba pamiętać o wykorzystaniu jej w danej rundzie.

Funkcja Pizzy: w momencie aktywowania na przypadkowych symbolach pojawia się kombinacja pizzy 3×3, która pozwala na zyskanie dodatkowych punktów. Jedyne co trzeba zrobić to patrzeć i cieszyć się wygraną. Funkcja pizzy nie pojawia się na symbolach Wild.

Funkcja Pocałunku: losowo pojawiają się i zostają trzy symbole Sticky Wild! Niestety, nie na zawsze. Symbole gwarantują do trzech wygrywających kombinacji – każda wygrana zabiera jedno życie. Ta funkcja pozwala na wiele dodatkowych punktów ze względu na to, że Sticky Wild zastępuje każdy symbol.

Funkcja Rakiety: lawina symboli Wild. Najpierw pojawia się dziesięć – gwarantując wygrane kombinacje. To nie wszystko! Następna lawina wypuszcza więcej uprzywilejowanych symboli do momentu aż wszystkie emotikonki Wild znikną.

Funkcja Dwóch Serc: to opcja dająca słodkie zakończenie rundy. Kiedy brakuje już wygrywających kombinacji, ogólna wygrana jest mnożona przez ilość wypełnionych pól na Emoji Meter +1.

Podsumowanie i ocena

Te dodatkowe funkcje zdecydowanie urozmaicają grę. Częstotliwość zdobycia jednej z funkcji wynosi 2,5%. Jednak zważając na bonusy jakie są zapewnione – nic dziwnego. Losowość jest zapewniona przez RNG (Random Number Generation) Fortuna. Z tymi funkcjami można zbliżyć się do najwyższej wygranej- 1000 euro (100 000 monet). Jeżeli nie interesuję Cię wygrana, możesz również cieszyć się grą w wersji “Play for Fun” (graj dla zabawy, za darmo). Emoji Planet to kolorowy slot, pełen ekscytujących funkcji i dobrej zabawy.

Premiera slotu Emoji Planet to jedno z największych wydarzeń roku, w świecie gier kasynowych! Dzieje się tak za sprawą kilku powodów. Po pierwsze premiery gier od NetEnt zawsze budzą spore emocje, gdyż utożsamiane są z najwyższej klasy grafiką, najlepszymi animacjami i innowacyjnymi funkcjami. Po drugie slot wykorzystuje bardzo popularny i lubiany motyw ikon emoji, czyli buziek o różnych wyrazach i symbolach. Trzecim czynnikiem, który z pewnością wpłynie na ogromną popularność slotu jest jego odmienna budowa. Emoji Planet posiada 6 kolumn i pięć rzędów. Różnica wydaje się nieistotna? Wręcz przeciwnie. W dzisiejszych czasach niemal każdy nowy slot zbudowany jest z 5 bębnów i trzech rzędów. Nowy układ gry jest bardziej interesujący.

Producent skonstruował grę dzięki funkcji ‘avalange’. Oznacza to że symbole spadają z góry niczym lawina. Daje to więcej szans na uzyskanie zadowalających kombinacji. Ta funkcja trzyma gracza w napięciu. Lawina symboli spada na ekran, a wygrywające symbole wybuchają zostawiając miejsce na nowe. Lawina spada do momentu kiedy brak wygrywających kombinacji uniemożliwia kontynuowanie. Gra jest bardzo dynamiczna, kolorowa i budzi niesamowite emocje. Największy wpływ na podwyższenie tętna podczas gry, mają funkcje specjalne. Jest ich całe mnóstwo i dają szansę na jeszcze wyższe wygrane.

100%, DO 140 EUR