Fruit Zen

Zrelaksuj się i poczuj przypływ energii z automatem do gry Fruit Zen. Automat do gry to mocno owocowy 5-ciobębnowy slot posiadający 10 linii wypłat. Mamy tutaj prawdziwy owocowy koktajl z domieszką Zen. Znajdziemy tutaj ulubione maliny, śliwki, wiśnie, pomarańcze, arbuzy i cytryny, czyli wszystko to, czego każdy amator owocówek poszukuje.

Wypróbuj automat Fruit Zen za darmo:

Producentem slota jest Betsoft Gaming, co zwykle gwarantuje niesamowite wrażenia graficzne, niestety połączenie plastikowych owoców z purpurowym morzem, okraszone na dodatek muzyką relaksacyjną, może wydawać się co najmniej dziwne. Sama gra też nie robi zbyt dużego wrażenia – jest to po prostu kolejna wersja Boomanji lub Starburst, tyle że na dużo niższym poziomie.

Mała Ilość Bonusów

Szanse powodzenia w grze Fruit Zen są stosunkowo wysokie; maszyna ogłasza wygraną co kilka obrotów, zwłaszcza przy trafieniu symbolu Zen, który w grze jest symbolem Wild. Zen po trafieniu rozszerza się na powierznię całego walca i zatrzymuje go w miejscu zwiekszając szansę wygranej podczas darmowych spinów. Dodatkowo, symbol Wild może pojawić się aż na trzech bębnach jednocześnie! Nie znajdziemy tu niestety żadnych symboli Scatter.

Fruit Zen

Automat Dla Oszczędnych

Fruit Zen nie jest może grą, w którą każdy chciałby zagrać na co dzień. Nie ma tu zbyt wielu atrakcji, linia wypłat jest dość mała, nie znajdziemy w grze bonusów. Do tego ścieżka dźwiękowa działa zbyt relaksująco sprawiając, że po prostu zaczynamy przysypiać. Z drugiej strony, jeżeli chcemy zagrać na automatach nie wydając zbyt dużo pieniędzy, Fruit Zen jest godne uwagi.