Oprawa graficzna

Opcje bonusowe

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

200% Bonus do 200 EUR

Goldwyn’s Fairies od Just For The Win

Goldwyn’s Fairies to nowy slot od Just for the Win (JFTW), który powstał przy współpracy z Microgaming. Nowy producent mile zaskoczył nas tym 5 rzędowym automatem, z 5 liniami płatnymi. Goldwyn’s Fairies należy zaliczyć do nowoczesnych automatów video. Gra oparta jest o ciekawą tematykę, ma interesujące funkcje i jeszcze wyższe wygrane! Slot ma 3 różne symbole Wild oraz 3 funkcje bonusowe: Free-Spin, Re-Spin i Returning Wild. Współczynnik wypłacalności wynosi 96,28%. Częstotliwość wygranej z jednego spinu (Hit Frequency) to 23%. Maksymalna wartość zakładu przy jednym spinie wynosi 250 EUR. Brzmi interesująco? Zdecydowanie powienieneś wypróbować ten nowy automat!
Baner Goldwyn's Fairies
Tematem przewodnim w slocie Goldwyn’s Fairies jest zaczarowany stary las, w którym mieszkają wróżki. Są 4 wróżki, które symbolizują 4 pory roku: Wiosnę, Lato, Jesień i Zimę. Wszystkie wróżki strzegą pęknych klejnotów, w kolorach odpowiadających danej porze roku. Nad wróżkami panuje Królowa Wróżek – Goldwyn. Grafika automatu oraz animacje są najwyższej jakości. JFTW zdecydowanie wie, jak powienien wyglądac nowoczesny slot. Gra na Goldwyn’s Fairiesto czysta przyjemność i relaks. Liczne funkcje bonusowe w grze dodają dreszczyku emocji i sprawiają, że do gry na automacie wraca się chętnie.

Symbole i funkcje bonusowe w slocie Goldwyn’s Fairies

Zrzut ekranu Goldwyn's Fairies
Nowy slot Ther Goldwyn’s Fairies ma dużo funkcji, co sprawia, że gra jest jeszcze bardziej ekscytująca. W grze są 3 różne rodzaje symbolu Wild: Classic Wild, Free-Spin Wild i Re-Spin Wild. Każdy z tych symboli wpływa odmiennie na przebieg gry, jednak zyskamy tą samą wartość wygranej, jak przy Classic Wild. Różnokolorowe klejnoty to symbole najniżej płatne.

Symbol Classic Wild
Classic Wild może wypaść na każdym z bębnów i zastąpić każdy inny symbol. Classic Wild może pojawić się w ostatnim spinie rundy free spin i rundy re-spin, lecz nie w pozostałych kręceniach funkcji specjalnych. Klasyczny Wild wygląda dość typowo – przedstawia go napis Wild.

Symbol Free-Spin Wild
Portret Goldwyn, z napisem Wild pod spodem obrazuje symbol Free-spin Wild. Gdy Symbol Free Spin wypadnie gdziekowlwiek na bębnie 1, 3 lub 5, zostanie uruchomione 10 free spinów. 10 free spinów składa się z 9 free spinów z funkcją Returning Wild i 1 spin z Returning Wild.

Symbol Re-Spin Wild
Re-spin Wild to wizerunek całej sylwetki Goldwyn. Wystarczy, że jeden symbol wypadnie odpowiednio na trzecim bębnie, a zosatnie uruchomiona funkcja Re-Spin razem z Returning Wild.

Funkcja Free-Spin
Free spiny nie mogą zostać uruchomione podczas trwającej rundy Free-Spin, nawet jeśli na bębnach wypadnie symbol Free Spin. Podczas rundy Free-Spin, symbol Free Spin Wild zachowa się jak Classic Wild i zastąpi każdy inny symbol. Poziom, który będzie zastosowany do rundy Free-Spin, będzie odpowiadał ostatniemu ustawionemu. Podczas funkcji Free-Spin możesz też uruchomić funkcję Re- Spin.

Funkcja Re-Spin
Jeżeli podczas Re-Spin na bębnach pojawią się Classic Wilds, to automatycznie zamienią się one na Returning Wilds. Funkcja Re-Spin będzie powtarzać się do momentu, gdy nie wypadną już symbole Re-Spin na bębnach.

Funkcja Returning Wild
Co kryje się pod nazwą Returning Wild? Gdy na bębnach wypadnie Free-spin Wilds i Re-Spin Wilds to uruchamiają one odpowiednio dodatkowe kręcenia. Symbole zamienią się w Classic Wilds podczas rund finałowych: Final Free Spin i Final Re-Spin. Dzięki temu Twoja szansa na osiągnięcie mega kombinacji, znacznie zwiększy się.
Zrzut ekranu Goldwyn's Fairies

Podsumowanie i opinia o slocie

Jesteśmy pod dużym pozytywnym wrażeniem nowego slotu Goldwyn’s Fairies od JFTW. Nie jest to najlepsze osiągnięcie z jakim się zetknęliśmy, ale zdecydowanie zasługuje na uwagę i miejsce wsród nowoczenych automatów online. Fantastyczna grafika, wciągająca akcja gry i wysokie wyplaty to główne zalety slotu. Uzupełnieniem są liczne funkcje bonusowe, które dodają emocji w grze.

100% do 2000 PLN + 200 darmowych spinów

Author Profile Picture Beata Woźniak - Site Manager
Beata sprawdza, czy wszystko wygląda tak jak powinno. Publikuje recenzje i newsy, oraz tworzy plan zawartości strony na kolejne miesiące. Bez niej Kasyno Orzeł nie byłoby takie, jakie je znacie dzisiaj. To ona dba o zawartość treści na stronie, szczególnie pod względem merytorycznym. Beata jest miłośniczką kawy . Po godzinach gra w pokera ze znajomymi. Od 8 lat mieszka na Malcie, wyspie, na której kwitnie igaming.
vector