Oprawa graficzna

Opcje bonusowe

Wrażenia podczas gry

Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest

Hall of Gods

Tworząc grę Hall of Gods, NetEntertainment wzorował się na mitologii ludów skandynawskich. Dzięki temu na na bębnach możemy znaleźć takich bogów jak: wszechmocnego Odyna, potężnego Thora, przebiegłego boga złodzieji Lokiego, a także piękną boginię Freyę, czy Idun’.

Tak właśnie brzmiałby początek nudnej recenzji, której nie chcesz przeczytać. Bogowie pojawiający się na bębnach Hall of Gods, to owszem kluczowy element w grze, ale to nie on stanowi o jej popularności. Wiele automatów posiłkuje się mitologią ludów starożytnych, jednak nie jest tak dobra jak ten. Hall of Gods pretenduje do miana najlepszej gry Netentu w 2017 roku i słusznie ten tytuł jej się należy. Co sprawia, że Hall of Gods jest grą znakomitą i warto w nią grać? O tym w poniższym artykule.

Wygląd i oprawa graficzna

Co już na wstępie przykuwa uwagę to dopracowana, oryginalna grafika i ciekawa oprawa muzyczna. Razem wprowadzą one nie jedną osobę w iście nordycki klimat. Gra wręcz porywa nas i prowadzi przez kolejne etapy. Hall of Gods jest bardzo urozmaicona: gramy zarówno w zwyczajowym trybie gry jak i przedzieramy się przez różne opcje bonusowe, których do prawdy w tej grze jest sporo. Wszyscy ci, którzy wręcz poszukują wrażeń i gry, w której nieustannie coś się dzieje będą zachwyceni. A w Hall of Gods dzieje się niemało. Każdy zwycięski spin zakończony jest animacjami, które wprawiają w ruch elementy, które tę kombinację tworzą. W taki oto efektowny sposób gra ukazuje nam przebieg liniii wygrywających. Zwłaszcza widowiskowo wygląda Wild, w postaci ziejącego ogniem smoka. Być może same symbole nie wyglądają tak dobrze jak w innej grze NetEnt, Thunder Stuck II, wciąż Hall of Gods jest niesasmowicie wciągająca.

Zdobycie trzech symboli Scatter przez gracza oznacza zyskanie 10 darmowych obrotów. Jeśli gracz zdobędzie 4 symbole Scatter, wówczas zyska 15 darmowych spinów a jeśli 5, to aż 20 darmowych obrotów zasili jego konto.

AŻ TRZY JACKPOTY

Co sprawia, że Hall of Gods jest tak diabelnie atrakcyjna dla graczy? Gdybyśmy zrobili quiz z pytaniami, za pewne większość z Was odpowiedziałaby: opcje bonusowe i darmowe spiny? I tak własnie jest! Z tym, że Hall of Gods chowa jeszcze coś w zanadrzu… coś, co sprawia, że gra Hall of Gods charakteryzuje się trzema rzędami, 20 liniami wygrywającymi i aż 3 progresywnymi Jackpotami (Mini, Midi i Mega Jackpot)! Im więcej osób gra w Hall of Gods, tym wyższa jest stawka wygranej!

Slot może zawierać zachwycające grafiki, dobrą ścieżkę dzwiękową, ale to co naprawdę interesuje graczy to oferowane możliwości wygranej. W Hall of Gods jest ich kilka… Dla przykładu mini jackpoty można ‘rozbić’ w grze bonusowej, w której za pomocą młota thora rozbijamy drewiane tarcze. Nie trzeba chyba wspominać, że jackpot to pula, która nieustanne rośnie, dopóki któryś z graczy nie trafi odpowiedniej kombinacji. Wysokość jackpotów możemy obserwować na bieżąco w górnej części konsoli gry.

hall of gods gra

OPCJE BONUSOWE

Darmowe spiny

W tak dobrej grze jaką jest Hall of Gods nie mogło zabraknąć sesji darmowych spinów. Te można osiągnąć poprzez uzyskanie trzech symboli Scatter w dowolnym miejscu na bębnach. Za taką ‘kombinację’ gra nagrodzi nas 10 darmowymi spinami. Za to 4 Scattery na bębnach to już 15 darmowych spinów. Jeśli gracz uzyska 5 scatterów aż darmowych obrotów zasili jego konto.
Darmowe spiny to dodatkowa szansa by się ‘odegrać’. Gra nie pobiera bowiem środków z naszego salda, a szanse na wygraną są takie same jak w przypadku normalnego trybu gry.

Gra bonusowa

Pojawienie się trzech symboli premii jakim jest młot Thora z napisem Bonus na trzecim, czwartym i piątym bębnie oznacza przejście gry do rundy premiowej. Wówczas na ekranie pojawią się tarcze, pod którymi ukryte zostały monety i symbole Jackpota. Gracz klika w nie dopóki runda nie zostanie zakończona. Odkrycie trzech symboli Jackpota oznacza, że gracz wygrywa Hall of Gods Jackpot!

Symbole specjalne

NetEnt umieścił w grze dodatkowy symbol bonusowy – młot Thora, który uruchomia grę bonusową. Przy pomocy młota gracz ma możliwość rozbicia wybranych tarczy, za którymi kryją się takie wygrane jak jeden z 3 Jackpotów albo pokaźne sumy monet. Im wyższy poziom, tym większa stawka za wygraną w linii. NetEnt pamiętał również o takiej opcji, jak autogra, gdzie możemy ustawić ilość losowań.

WILD

Symbole Wild zastępują w grze wszystkie inne symbole z wyjątkiem symboli Scatter i Bonus. Podczas funkcji Free Spins stosowany jest potrójny mnożnik wygranych. Mnożnik ten nie jest stosowany przy wygranych bonusowych.

Scatter

Symbol scatter w Hall of Gods to dwa czarne kruki. Symbol Wild został oznaczony jako smok wodny, natomiast symbol bonusowy występuje pod postacią młota i tarczy.

Podsumowanie gry i ocenaHall of Gods cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ darmowe spiny i szansa na zdobycie jednego z trzech Jackpotów są bardzo zachęcające. Ponadto grafika nie pozwala graczowi szybko popaść w monotonię i znudzić się grą. Można wręcz powiedzieć, że pojawiające się często animacje jeszcze bardziej motywują do kontynuowania gry.

Cała idea Hall of Gods w jakiś sposób opiera się na rywalizacji pomiędzy skandynawskimi bogami i graczami. Każdy z bogów reprezentuje inne siły i umiejętności magiczne.

Natomiast gracze – każdy, kto gra na automacie składa się na pulę jackpota. Wygrywa ten, który rozbije bank.

hall of gods automaty

Hall of Gods nie należy do gier, które szybko się znudzą. Rywalizacja jest spora, ale to tylko zwiększa zaangażowanie graczy. Hall of Gods jest automatem, gdzie gra jest dynamiczna i wymaga pełnego zaangażowania ze strony gracza.

Biorąc pod uwagę grafikę, Netent tym razem wybrał prostotę. Symbole rysowane są ładną, delikatną kreską, co świetnie pasuje do mitologii świata skandynawskiego. Rysunki zachwycają dbałością o szczegół i wyraźnymi, intensywnymi kolorami.

Wreszcie, Hall of Gods to przede wszystkim automat, który oferuje wiele, interesująch możliwości wygranej. Nie tylko dzięki opcjom bonusowym i symbolom specjalnym, ale przede wszystkim 3 różnym jackpotom. Trzy jackpoty w grze to coś, co nie zdarza się często i co czyni Hall of Gods grą wyjątkową. Są gry, które owszem oferują jackpota, ale nie wyglądają tak ciekawie jak ta. Współczynnik wygrywalności w Hall of Gods (RTP) wynosi 96.5%, czyli zwykle ile mają gry NetEnt.

Podsumowując, tworząc Hall of Gods Netent zrobił kawał, dobrej roboty, za co należy się pochwała. Cóż, widać to również po tym jak szybko Hall of Gods stała się popularna. Dołącz więc do miejsca, gdzie zasiadają tylko bogowie. Pożycz młot od Thora, lub skradnij magiczny pierścień Odyna i zajmij zaszczytne miejsce pośród najlepszych. Wcale nie musisz umierać, by stać się nieśmiertelny. Wystarczy, że wpłacisz depozyt i zakręcisz spiny. Do dzieła!

Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest

vector