Oprawa graficzna

Opcje bonusowe

Wrażenia podczas gry

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

Jingle Spin – Wesel się. Święta już blisko!

Kiedy każdy z producentów gier online wydaje grę z Mikołajem w roli głównej, wiedz, że zbliżają sie święta. Za chwilę usłyszymy piosenki Mariah Carey All I want for Christmas lub powolne ballady Franka Sinatry w radiu. Tak jak marzeniem co roku są pogodne, rodzinne i pełne śniegu święta, tak spełnieniem wszystkich marzeń w kasynie jest video slot Netentu – Jingle Spin. Zapraszamy do recenzji tego automatu online.

Wygląd i oprawa graficzna

Lepiej być nie mogło. Jingle Spin zachwyca grafiką tak jak wszystkie gry Netentu. Już na sam widok tego automatu robi nam się ciepło na sercu. To za sprawą uroczych skrzatów, które zrzucają świąteczne bombki, pięknie wykonanych ozdób świątecznych i pachnącej choinki… automat Jingle Spin od Netent dosłownie pachnie świętami… cynamonem, suszoną pomarańcza i piernikami… gdyż ich widok na bebnach wzbudza nie tylko wrażenia wzrokowe, ale również smakowo-węchowe.

Podczas gdy zgodnie z tradycją Święty Mikołaj jeździ na saniach zaprzegniętych w renifery, lub tak jak w Polsce wchodzi do domu przez komin i zostawia prezenty, tak w grze hazardowej od NetEnt kreci kołem, które jest czymś w kształcie wyrzutni. Jako pocisków używa bombek z namalowanymi na nich wartościami. Naturalnie wyrzutnia jest uruchamiana równocześnie z tym, kiedy gracz wciska przycisk spinu. Ma ona imitować zakręcenie na automacie online, z tym że mikołajowe koło tworzy dodatkowe wygrane i opcje bonusowe.

Ścieżka dzwiękowa jest minimalistyczna. Oczywiście słyszymy świąteczne dzwoneczki i rubaszny śmiech Świętego Mikołaja. Bębny automatu udekorowano świątecznymi lampkami, a one same zostały osoadzone w ramie, która przypomina coś na kształt kominka. Na jego szczycie siedza pomocnicze elfy, które zrzucaja bombki z ukrytymi nagrodami.

Opcje bonusowe


Nie będziemy chyba pierwsi, jeśli napiszemy, że mechanika gry Jingle Spin jest taka sama jak w innej grze Netent – Egg-O-Matic. Automat online działa tak samo, z ta różnicą że wyposażono go w świąteczne grafiki i ścieżkę dźwiekową. Własnie dlatego mamy okazję obserowac, jak Święty Mikołaj obraca świąteczne koło pełne babek wypełnionych symbolami Wild, darmowymi spinami i wygranymi w postaci monet. Wystarczy, że trafisz symbole Wild na tym samym bębnie, a gra obdaży Cię wygraną o wartości 94,750 monet w jednym spinie!

Opcje bonusowe w grze hazardowej Jingle Spin wzbudzają te same emocje, jakie towarzysza nam otwieraniu prezentów podczas gwiazdki. Z tym, że w Jingle Spin mamy szansę na niespodzienkę z każdym, pojedyńczym spinem na tym automacie. Mikołaj kreci kołem w efekcie czego wypada z niego kula – bombka z nagroda w środku. Ląduje ona w rękach jednego z karzełków, który upuszcza ją w momencie kiedy na odpowiadającym mu bebnie pojawi się symbol Wild. Jeśli się to nie wydarzy, skrzat przerzuca bombkę dalej, w ręce swojego towarzysza siedzacego u szczytu kolejnego bębna. Choć może brzmi to dość skomplikowanie w istocie jest bardzo proste.jingle spin symbol w grze

Koło Mikołaja zawiera jedną bombkę na cztery pozycje, co oznacza, że znajdują w nim również puste pola. Chodzi przecież o to, by koło zatrzymało się na polu z bombką, a potem zostało zrzucone przez skrzata. Mechanizm sam w sobie jest bardzo interesujący i angażujący w grę. Wkrótce Twoja uwaga bedzie koncentrowała się przede wszystkim na tym, by koło zatrzymało się na odpowiednim polu. W sesji darmowych spinów wszystkie pola koła zawierają bombkę.

Następnie na bębnie pojawi się pudełko z prezentem w środku, które natychmiast zostanie otwarte, a gracz otrzyma jedną z trzech dodatkowych nagród.

Nagroda pieniężna w formie monet wynosi od 2.5x do 125 x całkowita stawka zakładu. Natomiast w przypadku wylosowania rozciągające się na bębnach symboli Wild (Spreading Wilds), wszystkie przylegające doń symbole zamienią się w symbole wild. Bombka wypełniona darmowymi spinami obdarzy gracza ilościa zakreceń, która znajduje się na niej. W grze funkcjonuje również bombka-niespodzianka, która uruchomi jedną z powyżej przedstawionych opcji bonusowych, z tym że nie wiemy, co znajduje się w środku.

The Free Spins BaubleJingle Spin symbol skrzata

W przypadku wylosowania symbolu Wild pochodzącego z zielonej bombki z darmowymi spinami, gra obdarzy gracza od 7 do 50 darmowych spinów. Opcja ta może zostać uruchomiona ponownie, gdyż zielone bombki pojawiają sie także w sesji darmowych spinów.

Jak już wpsominaliśmy, podczas całej rundy, Mikołajowe koło bedzie w całości wypełnione bombkami. Nie będzie tam więc pustych pól. Dzieki temu mamy gwarancję, że jakikolwiek symbol Wild, który pojawi się na bębnach, sprawi, że otrzymamy nagrodę. Zwiększa więc to znacznie nasze szanse na wygraną. Pamiętajmy jednak, że raz zebrana bombka pozostawia puste pole w kole Mikołaja, dopóki nie zniknie z ekranu (porusza się od prawej do lewej).

Podsumując, opcje bonusowe w Jinle Spin tworzone są przez losowo generowane symbole Wild, nagrody pieniężne i darmowe spiny, których niemało w tym automacie.


vector