Lady Earth
Lady Earth
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 51
Linie płatne: 0
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: 96.8
Rok wydania: 2020
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
100%, DO 140 EUR
100%, DO 140 EUR

Poczuj moc natury w drodze o zwycięstwo w automacie do gry Lady Earth!

Czas, abyś i Ty mógł wykorzystać potężną moc Matki Natury w automacie online Lady Earth. Stworzony przez Crazy Tooth Studio dla Microgaming, gra opiera się na schemacie gry 5 × 5, która oferuje 51 linii wypłat.

Automat pozwala na minimalny zakład o wartości 0,20, a najwyższy, jaki można użyć, to 300 za obrót. Jest to automat o średniej zmienności, współczynniku trafień nieco niższym niż 14% i najwyższych wypłatach, które mogą osiągać 450x wartości stawki. RTP wynosi 96,80%, co z pewnością zadowoli najbardziej wymagających graczy.

Tematem Lady Earth jest duch Gai, który pokazuje delikatną stronę znanego z szalonych produkcji Crazy Tooth Studio. Gra jest nie tylko pięknie wykonana, ale także dopracowana pod względem funkcji bonusowych, które różnią się sporo od tych, które znamy z popularnych slotów. Dowiedz się więcej i przeczytaj naszą recenzję Lady Earth!

Wypróbuj Automat Lady Earth Za Darmo

Zagraj Na Automacie Lady Earth w Tych Kasynach

Producent gryCrazy Tooth Studio
Typ maszynyvideo automat
Linie płatne51
Bębny5
Min. zakład0,20
Max. zakład300
RTP96,80%

Lady Earth: Oprawa Graficzna

Ujrzymy tu wspaniały motyw natury połączony z atmosferą fantasy. Ciemna kolorystyka gry potęguje mistyczne wrażenia z gry, a wysoka jakość wszystkich pojedynczych elementów tworzy genialną całość.

Sam motyw gry skupia się na odkrywaniu wszechświata i jego szczególnych elementów – ziemi, wody, ognia i powietrza, a także najtrudniejszej – przestrzeni kosmicznej. Ironią losu w tej grze jest fakt, że najbardziej tajemniczy element jest przedstawiony jako w prosty, wręcz bezużyteczny symbol na bębnach w tej grze.

Oprócz pięciu żywiołów istnieją także symbole inspirowane florą i fauną. W grze zastosowano również charakterystyczną dla programistów CTS animację i wysokiej jakości rendering, a także niestandardową ścieżkę dźwiękową i świetną oprawę dźwiękową.

Lady Earth gra bonusowa

Funkcje Bonusowe w Lady Earth

Różnorodność dodatkowych funkcji w Lady Earth być może nie jest potężna, ale na pewno nieoczywista! Możesz spodziewać się, że uda Ci się z nich skorzystać dość często, co zagwarantuje dobre tempo gry.

Funkcja Respin Insanity

Funkcja Respin Insanity aktywuje się za każdym razem, gdy trafisz zwycięską kombinację. Wszystkie symbole, które składają się na zwycięską kombinację, tworzą obszar podlegający opcji respin, czyli ponownego obrotu. Wszystkie symbole w tym właśnie obszarze respin następnie obracają się ponownie.

Jeśli przy tym respinie symbol pasuje do jednego lub więcej poza obszarem respin, symbole te dołączają do klastra i proces jest powtarzany.

Rozliczenie wygranej dokonywane jest po każdym respin. Runda kończy się, jeśli nie trafisz pasującej kombinacji z obszarem respin i symbolami poza nim.

Funkcja Lady Earth Bonus

Drugi dodatek, Lady Earth Bonus, jest znacznie bardziej tradycyjną opcją. Jest uruchamiany przez uzyskanie 3 symboli rozproszenia na bębnach 1, 3 i 5 w tym samym spinie. Następnie przejdziesz na nowy ekran, na którym rozpoczniesz wieloetapowy bonus do wyboru:

Nagroda pieniężna – dodatkowa gotówka do gry na slocie.

Mnożnik 2x – ten dotyczy Twojej bieżącej wygranej w rundzie.

Token – zbierz 4 z nich w ciągu rundy, a Twoja wygrana zostanie zwiększona o 2, a następnie 3, a w ostateczności 4 razy.

Czaszka  runda trwa do momentu zebrania 3 czaszek lub wyczerpania wszystkich typów bonusu w 5. etapie. Nagrody i mnożniki w rundzie bonusowej są powiązane z wartością stawki, z którą grałeś podczas spinu początkowego.

Dlaczego Warto Grać w Lady Earth

– Przygodę w grze można rozpocząć od wyboru preferowanego przedziału cen spinów – dostępna jest akcja przy użyciu niskich, średnich i wysokich stawek.

– Brak konieczności ciągłego obsługiwania slotu – istnieje tu mianowicie opcja gry automatycznej. Masz jeszcze kilka innych możliwości do wyboru, takich jak szybkie przewijanie do przodu, które przyspiesza obracanie się bębnów i menu, które prowadzi do tabeli wypłat i niektórych ustawień.

Funkcja Respin Insanity – wspaniały sposób na zwiększenie wartości wygranej w grze podstawowej (i uruchamia się znacznie częściej niż w przypadku standardowych gier z darmowymi spinami)

Genialna oprawa graficzna – Crazy Tooth Studio słynie z wyjątkowo dobrych umiejętności designerskich, a te na pewno potwierdzają się w Lady Earth. Gra jest jeszcze większą przyjemnością, gdy wszystkie szczegóły graficzne zachowane są w jednym, kompletnym i współgrającym stylu.

Podsumowanie i Ocena

Jeśli szukasz standardowego automatu online, która ma zwykłe funkcje bonusowe i nic poza tym… Lady Earth nie będzie dobrym wyborem. Dlaczego? Ponieważ slot ten wyróżnia się intrygującą funkcją Respin Insanity, która może prowadzić do wspaniałych wygranych i jeszcze większej zabawy.

Sama grafika gry sprawia, że mamy ochotę przenieść się w świat fantasy i odkrywać magiczne moce żywiołów. Dodajmy do tego wysokie RTP gry (96,80%) i średnią zmienność gry, a w efekcie dostaniemy do użytku ponadprzeciętny slot.

Crazy Tooth Studio po raz kolejny udowadnia, że zna się na rzeczy, a współpraca z Microgaming wychodzi obydwu producentom na korzyść. Oby więcej takich kolaboracji!

100%, DO 140 EUR