Lucky Leprechaun

Lucky Leprechaun jest 5 bębnowym automatem, utrzymanym w radosnym, irlandzkim stylu. Jak sam tytuł mówi, motywem gry będzie zielony karzeł, który wabi graczy garnkiem pełnym złota. Producentem gry jest Microgaming, który zadbał, by każdy fan automatów znalazł coś dla siebie. Dodatkowo twórca zadbał o sporą ilość bonusów (np. darmowe spiny), a także o możliwość bezpłatnej gry. Jak widać wystarczy znaleźć tylko odrobinę czasu i chęci, aby wciągnąć się w wir gry. W Lucky Leprechaun będzie Ci zielono!

Wypróbuj automat Lucky Leprechaun za darmo:

Zagraj na slocie Lucky Leprechaun w tych kasynach:

Betsafe
4000 PLN i 60 spinów
W Lucky Leprechaun czeka na nas automat ułożony na pięciu bębnach i w trzech rzędach. Dodatkowo umieszczono w nim 20 linii wygrywających. Microgaming projektując automat nie zapomniał o delikatnej muzyce, dzięki czemu gracz słyszy w tle radosny dźwięk płynący wprost ze skrzypiec. Grafika w całości oddaje klimat motywu przewodniego. Microgaming użył w tej grze irlandzkiej legendy, która głosi, iż po drugiej strony tęczy znajdziemy ukryty skarb, którego strzeże pewien skąpy skrzat. Tego zielonego łobuza znajdziemy podczas przewijania się bębnów. Pośród grafik nie zabrakło również skrzypiec, tradycyjnego ciemnego piwa, garnka ze złotem i fajki. Jak widać mamy w automacie pełen komplet rekwizytów. Poza irlandzkimi motywami, pojawiły się popularne litery ( A, J, K i Q) oraz cyfra nr 10. W grze nie brakuje również bonusowych symboli, wśród nich możemy znaleźć takie oznaczenia jak “wild”, “scatter”, “Lucky Leprechaun” i “bonus”. Dzięki bonusowym symbolom, gracz może natrafić na free spiny, co daje mu możliwość wygrania darmowych losowań. Przy odrobinie szczęścia w grze znajdziemy też wszelkiego rodzaju mnożniki (o szczegółach warto poczytać w zakładce “wypłaty”). Aby tego było mało, producent gry dorzucił dodatkowe bonusowe etapy. Czego chcieć więcej? Jak widać zapowiada się nam pasjonująca rozrywka na wiele długich godzin.

Lucky Leprechaun jest automatem, który umożliwia dopasowania gry w zależności od naszych potrzeb. Każdy z nas na pewno znajdzie w nich coś przydatnego.. Wśród podstawowych ustawień znajdziemy opcję ustawienia wartości zakładu. Najniższa stawka rozpoczyna się od 0,20, a maksymalna wynosi 20. Jednym ze sposobów ustawienia stawki, jest klikanie na przyciski plusa bądź minusa (znajdują się one przy opcji z napisem zakład). Drugi sposób, to rozwinięcie szczegółów zakładu (za pomocą malutkiej strzałki po prawej stronie). Microgaming zadbał również o opcję włączenia autogry (gracz wybiera ile losowań ma odbyć automat). Autogrę można w każdej chwili przerwać i grać w sposób standardowy. W prawym rogu ekranu, klikając na ikonkę małej strzałki, znajdziemy też inne opcje, są to np. zmiany ustawień dotyczące dźwięku, czy grafiki. Wszystkie te ustawienia będą na pewno przydatne na dłuższe rozgrywki.

Jeśli lubisz grać w automaty albo szukasz czegoś dla zabicia czasu, musisz koniecznie poznać grę Lucky Leprechaun. Może zielony krasnoludek oraz koniczyna przyniosą Ci szczęście? Nie dowiesz się póki sam nie sprawdzisz. Razem z bajeczną grafiką będziesz mieć możliwość przeniesienia się myślami, gdzieś daleko z dala od miejskiego zgiełku, wprost na zielone łąki Irlandii.