Oprawa graficzna

Opcje bonusowe

Wrażenia podczas gry

100% do 645 PLN + 55 darmowych spinów

Przenieś się w czasie do XIX-wiecznego Londynu i spinuj o wygrane razem z Mysterious!

Trzy mroczne widma i… 246 sposobów na wygranych. Po krótce mówiąc, tego właśnie możesz spodziewać się w nowym slocie Mysterious od studia gier Pragmatic Play. Dopracowana do perfekcji grafika wypełnia ekran klimatyczną tonacją gry, demonicznymi stworzeniami i cennymi symbolami.

Zostań detektywem na automacie online Mysterious, aby odkryć wstrząsające sekrety strzeżone przez duchy w wiktoriańskim Londynie. Dzięki trzem modyfikatorom symboli wild i dwóm dodatkowym funkcjom bonusowym, które zagwarantują darmowe spiny w grze, możesz liczyć na grę z dala od nudy.

Poznaj możliwości tego wysoko-zmiennego slotu i dowiedz się więcej o Mysterious.

Producent gry Pragmatic Play
Typ maszyny video automat
Linie płatne 256-4096
Bębny 4-6
Min. zakład 0,10
Max. zakład 100
RTP 96.50%

Mysterious: Oprawa Graficzna

Mysterious zaskakuje nas dość nietypowem, mocno historycznym designem. Widzieliśmy starożytny Egipt, kosmiczne przestworza, ale o XIX-wiecznym, wiktoriańskim slocie nie pomyślelibyśmy pewnie nigdy.

W grze przenosimy się do ogromnej rezydencji, która znajduje się na zboczu wzgórza ponad ciemnymi ulicami, rozświetlonymi jasnymi błyskawicami. Ozdobna rama otacza zestaw bębnów 4×4, z upiornymi portretami Lorda, Lady i Barona obecnymi w grze po lewej stronie.

To dobrze wyglądający automat online o dosyć mrocznej i tajemniczej tematyce. Sam dobór kolorystyki jest idealny, masa różnych odcieni granatu i szarości pięknie komponuje się w jedną, zgraną całość. Dźwiękowo także brzmi całkiem nieźle, z hukiem grzmotów i pohukiwaniem sów towarzyszącym mechanicznym efektom obracających się bębnów.

Rzeczywiste symbole są bardzo szczegółowe, co pasuje do reszty designu. Mysterious ukazuje symbole, które obejmują wzory koniczyny o niskiej wartości, diamenty, serca i piki.

Następnie ujrzysz też symbole zwierząt – a w tym byka, lwa, sowę i barana, wszystkie o przekonywującym, złowrogim wyglądzie. Najbardziej satysfakcjonującym symbolem jest Tajemniczy symbol logo, który płaci 2,5, 5, 10 lub 25-krotność stawki za 3, 4, 5 lub 6 kombinacji. Aby utworzyć zwycięskie kombinacje, symbole muszą ułożyć się od lewej strony do prawej na poziomej linii.

Mysterious: Funkcje BonusoweWild symbol

Podstawowa gra zawiera 3 różne modyfikatory symboli wild, które zmieniają się w zależności od trybu gry. Podświetlony znak z boku bębnów wskazuje, który tryb i symbol wild są aktywne. Bez względu na tryb symbole wild są w stanie zastąpić dowolny z symboli podstawowej wartości.

Możemy otrzymać:

The Lord: Kiedy symbole wild Lord są częścią zwycięskich kombinacji, uruchomiają one mnożnik x2 lub x3. Więcej niż jeden Lord Wild będzie się rozmnażał.

The Lady: Jeśli Lady Wild bierze udział w wygrywających kombinacjach, nagroda jest wypłacana, a następnie rozwija się i ujawnia stos tajemniczych symboli, które mogą stworzyć więcej zwycięskich kombinacji.

The Baron: Ten symbol wild może zamienić pobliskie symbole na nowe symbole wild.

Wisienką na torcie jest gra premiowa. Symbol Free Spins to scatter, a zdobycie 3 lub 4 z tych symboli daje odpowiednio 8 lub 12 darmowych spinów. Gra zmienia się w ten sposób, a obszar gry zostaje rozszerzony do 6 rolek i 4 rzędów z 4096 wygranymi.

Przed rozpoczęciem gracze mogą wybrać jedną z dwóch opcji darmowego spinowania:

Locking Multiplier Free Spins: Wprowadzany jest symbol zegara, a po wylądowaniu w grze przyznaje on losowy mnożnik x3, x6, x9 lub x12, który jest użyty do całkowitej wygranej tego obrotu. Jeśli wylądują dwa zegary, rozgrywane są 2 dodatkowe darmowe spiny z mnożnikiem zablokowanym na tym poziomie dla obu z nich.

Resurrecting Roaming Wilds Free Spins: Ta gra bonusowa obejmuje symbole wild, które zanikają po każdym spinie i krążą wokół bębnów. Jeśli inne symbole wild wylądują w grze, ruchome dzikie symbole wild powrócą do tego spinu w losowych pozycjach.

Dlaczego warto grać w Mysterious?Scatter symbol

  • Format gry 4×4 z 256 sposobami wygrywania w grze podstawowej oferuje przyzwoite korzyści dla gracza od samego początku gru
  • Siatka gry wzrasta do rozmiaru 6×4 z aż 4096 sposobami na wygraną podczas dwóch funkcji darmowych spinów.
  • Szeroki zakres między minimalną i maksymalną wartością spinu – od 0.10 do 100 za pojedynczy obrót
  • Wysoki RTP o wartości 96.50%

 

vector