Oprawa graficzna

Opcje bonusowe

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w KasynieGraj za Darmo

400 PLN + 120 darmowe spiny

Phoenix Sun: odkryj, co skrywają piaski pustyni

Automat Phoenix Sun to jeden z lepszychautomatów online, który przyszło nam recenzować. Darmowe gry hazardowe są łatwo osiągalne, trudno jednak o dostęp do najlepszych z nich. I choć już na wstepie tej recenzji możesz rozpoznać, że dość wysoko oceniamy Fenix Sun na tle innych maszyn hazardowych online, nadal zachęcamy Cię do przeczytania dalszej części tekstu. Powód jest prosty: warto, byś dowiedział się, dlaczego Fenix Sun wyróżnia się sposórd innych gier utrzymanych w klimacie starożynego Egiptu.

ZAGRAJ NA SLOCIE Phoenix Sun W TYCH KASYNACH:

Możesz powiedzieć, że masz już dość podobnych gier. Book of Ra Deluxe, Pharaons and Aliens, The Legends of the Nile, tak wiele gier o podobnym motywie. Temat ten jednak nie nudzi się wielu graczom, skoro producenci gier wciąż do nich wracają. Fenix Sun jest o tyle wyjątkowy, że traktuje o mitologicznym ptaku, Fenixie, który ginął śmiercią w płomieniach i odradzał się ponownie z popiołów. Podobnie jak w micie, automat Phoenix Sun od Quickspin sprawi, że w grze pojawią się nowe bębny, a tym samym jeszcze większe możliwości trafienia wygranej. Nie można było chyba lepiej wybrać tematu dla maszyny hazardowej. Bywa przecież nieraz, że zgrywamy nasze środki prawie do zera, po czym trafimy wysoką wygraną, a wysokość salda wzrasta do niebotycznych sum… Phoenix Sun reprezentuje gry kasyno, które zachwycają jednak nie tylko tematem, czy grafiką, ale samą mechaniką gry. Nie martw się, wszystko opiszemy w szczegółach…

Wygląd i oprawa graficzna Phoenix Sun

Cóż automat Phoenix Sun wygląda… inaczej iż większość automatów online. Na czym polega ta różnica? przede wszystkim jest to gra, która składa się z 3 rzędów i 5 bębnów. Te są jednak dość małych rozmiarów, gdyż w grze funkcjonują jeszcze ukryte rzędy, aktywowane symbolem Phoenix Wild. Póki co, rzędy te skryte są pod kamienną płytą z wizerunkiem ognistego ptaka. Cała maszyna została jakby umieszczona w obelisku, lub jakiejś innej formie egipskiej architektury. W tle widzimy monumentalne piramidy i piaski pustyni.

Jakie symbole pojawiają się w tym automacie? Są to postacie i elementy nieodłącznie kojarzące się ze starożytnym Egiptem. Król i królowa Egiptu, Anubis, czy zwierzęta czczone i uważane za święte, czyli koty i skarabeusze. Również Phoenix to święty ptak, który miał ponoć przybywać raz na 500 lat z Arabii do Egiptu. Oprócz tego na bębnach maszyny widzimy litery alfabetu: A, Q, J, K i oczywiście 10. Phoenix Sun to gra z aż 243 sposobami na wygraną i stawką wahającą się w granicy: 0.25 do 100.
Nie mogliśmy nie wspomnieć o wyśmienitej muzyce, która rzeczywiście tworzy swoisty klimat w Phoenix Sun. Orientalna, klimatyczna, tajemnicza – to chyba najlepsze słowa, by ją opisać.

Opcje bonusowe w Phoenix Sun


To dopiero zabawa! Automat Phoenix Sun to gra, która zaskakuje gracza, nawet takiego, co wiele już widział. Symbolem o specjalnym znaczeniu jest, jak można było się spodziewać – Phoenix, ognisty ptak. Każde pojawienie się symbolu Phoenix Wild wyzwala ekplozje kuli ognia, które z ogromną mocą uderzają w płytę w górnej części maszyny. Trafione pola (tylko 3) wypełniają kolejne, losowo przyznawane symbole. Każdy kolejny symbol Phoenix Wild to jeden re-spin (Phoenic rising re-spins) i punkt w mierniku zbierającym symbole Wild. Uzyskanie 5 z nich pod rząd skutkuje uruchomieniem funkcji bonusowej!

Gra bonusowa to nic innego jak dodatkowe darmowe spiny. Nie jest to jednak zwykła sesja… Możliwości wygranej zostają bowiem zwiększone z 243 do 7776 linii! W praktyce oznacza to, że prawie każdy zakręcony spin kończy się wygraną! Podczas niej nie pojawia się symbol Phoenix Wild. Wygrane rozliczane są od lewej do prawej.

Phoenix Sun to gra, w której opcje bonusowe ograniczają się tylko do dwóch funkcji. Mimo wszystko, w zupełności one wystarczają, a my nie czujemy niedosytu. Wręcz przeciwnie, automaytPhoenix Sun sprawia wrażenie gry kompletnej, w pełni skończonej i dobrze przemyślanej. Wszystkie elemnty pasują jak części układanki. Wydaje nam się, że jeśli byłoby ich więcej, gra stałaby się niespójna i przerysowana, a tak zachowuje balans.phoenix play logo ptak

vector