Oprawa graficzna

Opcje bonusowe

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w KasynieGraj za Darmo

400 PLN + 120 darmowe spiny

Raging Rex

Kto z nas nie uwielbia Parku Jurajskiego od Stevena Spilberga? Nawet jeśli nie oglądałeś tego filmu (jak to możliwe?!) z pewnością o nim słyszałeś. Marzeniem Spilberga było ożywienie prehistorycznych zwierząt, stworzeń z mitów i legend… i oczywiście mu się to udało! Play’n Go, studio gier miało podobny zmaiar i tak właśnie powstał Raging Rex, automat do gry, który przeniesie Cię wstecz o miliony lat. Graj i spotkaj te piękne i zarazem niebezpieczne storzenia.

Raging Rex zachwyci Cię darmowymi spinami nie mającymi końca, czy szalejącym na bębnach MEGA symbolem Rex. Dinozaur przemieszcza się na bębnach i zbiera dla Ciebie wielkie wygrane. Dodatkowo król dinozaurów zabierze Cię na polowanie, w którym zgarniesz mnożniki wygranych. Te pozwolą na szybkie i łatwe zwiększenie Twojego salda!

Wygląd i oprawa graficzna

Na bębnach automatu Raging Rex widzimy zwierzęta i skamienieliny, które jednocznacznie kojarzą się z okresem jurajskim. Pojawiają się więc komary zatopione w bursztynie, dinozaury takie jak Raptor Red, Triceratopsy, diplodoki. Gwiazdą jest jednak słynny Tyrannosaurus Rex, którego podobizna funkcjonuje jako symbol, który rozciąga się i zajmuje wszystkie trzy pozycje na bębnach (symbol collosal). Symbol ten przesuwa się w lewą stronę i działa jako Wild, dzięki czemu zdobywasz wielkie wygrane!

Wróćmy jednak do tego jak wygląda sam automat online Raging Rex. Maszyna jest pełna kolorów i dzwięków, a dokładnie odgłosów dźungli tamtego czasu. Słyszymy ćwierkanie egzotycznych ptaków i zwierząt. W tle maszyny istotnie widzimy bujną roślinność tropikalnych lasów i zastygamy i oczekujemy, aż wyłoni się z nich piękne stworzenie.

Choć Tyrannosaurus Rex rzadko wzbudza zachwyt, a raczej przerażenie trudno nie podziwiać tego fascynującego stworzenia. Raging Rex, oznacza wściekłego Rexa, i takim właśnie przedstawia go Play’n go, w pogoni za wielkimi wygranymi i darmowymi spinami. Czy nakarmisz Rexa?

Opcje bonusowe w grze Raging Rex

Szał

Opcja ta to wizualizacja szału, w który wpada Tyranozaur Rex. Feature zaczyna się, gdy dinozaur pojawia się jako rozszerzony symbol na całym bębnie. Symbol ten zacznie się przemieszczać w lewą stronę, jednocześnie obdarzając gracza darmowymi zakreceniami (środki nie są pobierane z Twojego salda). Zakrecenia skończa się na bębnie nr 1.

wędrujący symbol na bębnach

Darmowe spiny

3,4,5 lub 6 symboli rozproszonych na bebnach (w postaci spadajacego meteora) przyznaje kolejno 8, 15, 20 lub 30 darmowych spinów, w zależności od ilości zebranych Scatterów. Co najważniejsze, spiny są reaktywowane, co oznacza, że zebranie kolejnych scatterów obdarzy Cię kolejnymi zakręceniami. Raging Rex nie ma limitu, co do darmwych spinów, możesz więc aktywować je bez końca i pomnożyć stawkęzakładu do 5000x!

Dalej, jesli podczas sesji darmowych zakręceń zbierzesz dodatkowe symbole przedstawiające Rexa, będą one obdarzone mnożnikami wygranych (do x 243). Bedziesz mógł jednak wybrać opcję, która ma być aktywowana: Szał (z symbolem Rexa rozciągniętym na całym bębnie przesuwajacym się w lewo) lub dzikie polowanie (symbole Rexa z mnożnikami wygranych).
I to by było na tyle! Oto wszystkie opcje bonusowe dostępne w grze Raging Rex.

vector