Spina Colada

Spina Colada

Spina Colada raz poproszę! Czy ja się przesłyszałem? Rum, mleko kokosowe, sok z ananasa – wymieszaj, a uzyskasz pina coladę. Drink, który cieszy się sporym powodzeniem w letnie dni. Yggdrasil, jeden z najbardziej nowoczesnych producentów automatów online, zainspirowany odświeżającym smakiem tego drinka, stworzył slot, rodem z rajskiej plaży: Spina Colada! Nie martw się gra na tym slocie jest dużo bardziej wciągająca, niż mogłaby to sugerować nazwa. Spina Colada to video slot z 5 bębnami i 25 liniami płatnymi. Yggdrasil przyzwyczaił nas do dobrej jakości gier. Tak jest i tym razem. Spina Colada wyposażona jest w wysokiej jakości grafikę i nowoczesne animacje. Jakie funkcje specjalne zostały przygotowane, by uatrakcyjnić grę? Zapraszamy do przeczytania recenzji Spina Colada od Yggdrasil.

Wypróbuj automat Spina Colada za darmo:

Zagraj na slocie Spina Colada w tych kasynach:

Betsafe

4000 PLN i 60 spinów
Automat Spina Colada bazuje na temacie tropikalnej, rajskiej plaży. Życie płynie tam bezstresowo, w cieniu palm, nad wodą. Czas upływa na relaksie w promieniach słońca i popijaniu pysznych drinków. Wprost niebo na ziemi. Tło slotu stanowi piękny basen. Wkraczamy do świata rajskiego życia na tropikalnej wyspie. Oczywiście grafika i animacje są na najwyższym poziomie. Wygląda na to że producent oprogramowania idealnie zaplanował premierę slotu – w miesiącach letnich i sezonie urlopowym.

Symbole i funkcje bonusowe w Spina Colada.

Jak łatwo się domyślić symbole w grze Spina Colada nawiązują do tematyki przewodniej slotu, czyli koktajli. Na bębnach wirują owoce, z których można przyrządzić koktajle: kiwi, arbuzy, ananasy, truskawki i pomarańcze. Spina Colada logo jest symbolem Wild, który może zastąpić każdy symbol. Tło stanowi plaża z palmami oraz bar, w którym możesz posmakować kolorowych drinków.

Gra na slocie Spina Colada może pozornie wydawać się skomplikowana, gdyż występują tu np. mnożniki, kumulacje i 4 różne funkcje bonusowe. Jako gracz, nie musisz rozumieć najmniejszych detali gry, lecz warto dowiedzieć się jak działa gra. W gruncie rzeczy na grę przeznaczasz własne pieniądze.

Spina colada gra podstawowa
Funkcje bonusowe w Spina Colada

Freeze, Respin and Side Wins
Kiedy na bębnach wypadną 3 lub więcej takich samych symboli, automatycznie zostaniesz nagrodzony re-spinem, o tej samej stawce co poprzedni. Podczas rundy re-spin kombinacja, którą trafiłeś w poprzedniej rundzie zostaje zamrożona na bębnach. Jeżeli znów wypadną te same symbole, to znów dostaniesz re-spin i tak analogicznie do kompletnego wypełnienia bębnów. Wtedy zostanie wypłacona kumulacyjna wygrana. Jeżeli podczas gry trafisz inne wygrane, zostaną one wypłacone natychmiast.

Column Multipliers – mnożniki kolumn
Występują cztery możliwe mnożniki: x2, x3, x4 and x5. Otrzymujesz je, gdy wypełniasz bębny od lewej do prawej. Oznacza to, że nie możesz otrzymać mnożnika x3, przed x2 itd.

4 collectable feature caps, czyli 4 dodatkowe bonusy:
Extra Wilds – Po uruchomieniu, funkcja ta umieści po jednym symbolu wild na 2 i 3 bębnie. Wzrośnie też prawdopodobieństwo, że wypadnie kolejny wild podczas dalszych spinów.

Full Line – Funkcja to swego rodzaju bonus powitalny. Zanim symbole wypadną na bębnach, do jednej z linii płatnych zostanie dodanych 5 symboli.
Guaranteed Win x3 – Gwarantowana Wygrana x3. Ta funkcja opiera się na re-spinie. Gdy otrzymasz re-spin, będzie on trwał do momentu, aż wypadnie wygrywająca kombinacja. Twoja wygrana zostanie pomnożona x3.

2nd Chance – Druga Szansa. Funkcja bonusowa, która występuje najrzadziej. Polega na tym, że wypadają 1 lub 2 symbole wygrywające, jeżeli w poprzednim spinie nie wypadnie 3 lub więcej wygrywających kombinacji. W ten sposób masz dużą szansę na wygraną w 2 spinie.

Free Spiny

Free spiny zostają uruchamiane, gdy dojdziesz do poziomu 4 w jednej z powyższych funkcji. Otrzymasz 4 darmowe spiny. Największą zaletą tej funkcji, jest fakt, że zyskujesz gwarantowaną wygraną przy każdym spinie.

Podsumowanie i opinia o slocie

Spina Colada to ciekawy automat. Musisz być uważny i podejść do gry z pewną strategią. To się zdecydowanie opłaca, gdyż grając w Spina Colada możesz osiągnąć naprawdę wysokie wygrane. Slot online posiada sporo akcji, dzięki licznym funkcjom bonusowym. Współczynnik wypłacalności slotu wynosi 96,3%. To jak? Chyba warto! Nie trać czasu, zrób sobie smaczny koktajl i graj w Spina Colada od Yggdrasil! A może wolisz zagrać wylegując się na plaży popijając drinka z palemką?