Oprawa graficzna

Opcje bonusowe

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w KasynieGraj za Darmo

Kasyno przestało akceptować klientów z Polski

Przygotuj się na mocne brzmienia, mroczne sceny i potężne wygrane w automacie online Testament

Dołącz do władców thrash metalu w automacie online Testament prosto od Play’N Go. Nazwany na cześć zespołu, Testament przenosi kultową muzykę i legendarne ikony na zestaw zmiennych bębnów, oferując do 2400 sposobów na wygraną.

Zbudowany na podstawie podstawie albumu Dark Roots of Earth z 2012 roku, slot oferuje zamiany symbol i losowe transformacje symboli wild, ciekawą funkcję Song z trzema możliwymi modyfikatorami i ekstra rundy darmowych obrotów.

Wejdź do świata mroku, a kto wie, być może Twoją odwagę wynagrodzi nie mała wygrana w automacie…

 

Producent gryPlay N’Go
Typ maszynyvideo automat
Linie płatne243-2,400
Bębny5
Min. zakład10
Max. zakład100
RTP96.2%

Testament: Oprawa Graficzna

Krótkie słowo na temat bandu Testament. Może nie jest to wszystkim znany zespół, ale artyści ci byli topową grupą metalową od wczesnych lat 80. Dla większego porównania, album Master of Puppets Metalliki ma podobne nieustępliwe riffy i nieco mroczniejszą atmosferę. Jeśli jesteś fanem cięższej muzyki – trafiłeś idealnie, jeśli wolisz inne rytmy – możesz bez problemu wyciszyć dźwięk, ponieważ album Dark Roots of Earth w slocie Testament mocno daje się we znaki.

Grafika i zdjęcia zespołu są również mocno obecne w grze, która nadaje apokaliptyczny, metalowy ton. Gra osadzona jest w czymś, co wygląda jak Wielka Sala Czerwonej Twierdzy z Gry o Tron i początkowo korzysta z domyślnych ustawień wygranych 5×3, 243.

Testament gra wygrana

Jest to projekt w stylu gotyckim, który charakteryzuje się ciemnymi tonacjami. Bębny slotu pokryte są albo gotyckimi literami działającymi jak Royals albo różnymi demonami, bronią i czaszkami. Nie, nie znajdziesz tu radosnych owocków lub kreskówkowych postaci, ale za to możesz liczyć na klimatyczną i mroczną aurę, która wprawi Cię w nastrój mocnej gry. Fani metalu będą na pewno pozytywnie zaskoczeni!

Dołączysz tu do lordów thrashu i rocka. Umieszczone w gotyckim kościele, symbole obejmują królewskie A, K, Q i J. Wszystkie lepiej płatne symbole przypominają scenę thrash metalową – zobaczysz tarcze, szkielety, wilkołaki, wampiry i czaszki. Ten ostatni płaci 2,5, 5 lub 12,5-krotność stawki za 3, 4 lub 5 symboli w linii wypłaty. Ponadto symbol czaszki może losowo zamieniać się w symbole wild przy każdym obrocie.

Testament: Funkcje Bonusowe

W Testamencie dostępne są 3 funkcje Song, w których otrzymasz darmowe spiny z lepkimi symbolami wild, rozszerzającymi się symbolami wild lub jeszcze innymi sposobami na wygraną. Dostępna jest również funkcja Rise Up Spins, w której będziesz mógł grać o darmowe spiny z 2400 sposobami na wygraną. W funkcji Testament Spins poczujesz moc muzyki, która stworzy niszczycielski efekt.

Funkcja Song

Testament zawiera wiele dodatkowych funkcji – kluczem do ich odblokowania jest rozproszenie, które stanowi okładka albumu Dark Roots of Earth. Jeśli zdobędziesz 2 scattery w jednym obrocie gry podstawowej, otrzymasz 3 darmowe spiny z jedną z następujących funkcji utworu:

Funkcja Cold Embrace – wszelkie symbole wild pojawiające się na rolkach są lepkie na czas 3 darmowych obrotów

Funkcja Dark Roots of Earth – symbol czaszki rozprzestrzenia się w górę lub w dół, zapewniając więcej symboli wild na rolkach

Funkcja Throne of Thorns – siatka powiększa się do rozmiaru 4x5x6x5x4, co oznacza, że ​​będziesz grać na 2400 sposobów na wygraną, co zwiększa Twoje szanse na ogromne zwycięstwo

Funkcja Rise Up Spins

Jeśli uda ci się zdobyć 3, 4 lub 5 scatterów podczas podstawowego obrotu grTestament logo automatuy, uruchomisz funkcję Rise Up Spins – 4 lub 5 scatterów da Ci również 5 lub 20-krotny bonus. Otrzymujesz 9 darmowych spinów z rozwijającymi się bębnami, co daje 2400 sposobów na wygraną.

9 pól na górze siatki jest jednak blokowanych przez blokery kamienia. Kiedy symbol rozproszenia pojawi się na ekranie, rozbija bloker kamienia, który rozszerza rolkę o 1 pole. Jeśli zburzysz wszystkie 9 blokerów kamienia, przejdziesz do funkcji Testament Spins.

Funkcja Testament Spins

Po włączeniu Testament Spins otrzymasz 3 darmowe spiny, a także wszelkie pozostałe spiny Rise Up, które pozostały. W tej funkcji wszystkie funkcje Song łączą się, co oznacza, że ​​symbole wild stają się lepkie, a także mają możliwość rozprzestrzeniania się.

Dlaczego warto zagrać w Testament?

  • 3 różne rundy bonusowe w trybie „Song”
  • Funkcja Testament Spins łączy pozostałe funkcje bonusowe, a to oznacza maksymalne wygrane!
  • Wysoka zmienność i maksymalny potencjał wygranych
vector