Oprawa graficzna

Opcje bonusowe

Wrażenia podczas gry

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

Wild Bazaar

NetEnt zawsze słynął z pomysłowości i kreatywności w tworzenniu gier. Tym razem jednak jeden z najlepszych producentów maszyn hazardowych online przeszedł samego siebie. Wild Baazar to gra bardzo inna niż wszystkie. Przede wszystkim ze względu na grafikę i temat gry. Wild Bazar zabierze Cię daleko stąd, na orientalny bazar, gdzie będziesz mógł pohandlować symbolami Wild i potargować się z miejscowymi o wygrane. To będzie niezapomniana przygoda! Nie wierzysz? Wypróbuj grę za darmo i przeczytaj naszą recenzję.

Wypróbuj automat Wild Bazaar za darmo:

Zagraj na slocie Wild Bazaar w tych kasynach:

Wygląd i oprawa graficzna

Jak już wspomnieliśmy Wild Bazaar to maszyna hazardowa dość oryginalna jeśli chodzi o temat. Osadzona została w klimacie orientalnego targu staroci, na którym znajdziesz dosłownie wszystko. Uniklana biżuteria, iluminowane księgi, drewniane, pięknie wykonane szkatułki i puzderka, kolorwe narzuty i dywany, co tylko chcesz…

Automat ma kształt kramu z przedmiotami na sprzedaż. Kiedy zasłona podnosi się w górę, mamy okazję powidziwać jego zawartość. W tym przypadku są to bębny z symbolami. W tle widzimy jakby plac, na którym znajduje się targ i budynki przylegające do niego z charakterystycznymi kopułami i wieżyczkami.

Ponadto w Wild Bazaar pełno ruchu: kram trzęsię się kiedy trafisz wygraną, w tle automatu kręci się wiatrak, który ma chłodzić rozgrzaną słońcem skórę, gra radio, kolorowe tkaniny powiewają na wietrze. Brawa dla NetEnt za stworzenie tego jakże realistycznego obrazu. Automat do gry z Wild Bazaard wygląda jak z bajek o alladynie, czy baśni Szeherezady.

Interfejs gry wygląda nieco inaczej niż zwykle. Tym razem nie mamy okazji oglądać charakterystycznych zielonych przycisków, które jak do tej pory pojawiały się we wszystkich grach od NetEnt. Producent postanowił coś zmienić i zaprojektował przyciski, które bardziej odpowiadają klimatowi gry. Ponadto, jeśli grasz z z niską stawką, przycisk ‘Maksymalnego zakładu’ należy wcisnąć dwa razy, by wykonać spin za maksymalną stawkę. Jest to bardzo rozsądne udogodnienie ze strony NetEnt w kieruku gracza. Jakże łatwo można było bowiem stracisz wszystkie środki w zaledwie jednym spinie.

Opcje bonusowe


Symbole Wild

Trzy lub więcej symbole skrzyni na bębnach na jednej linii wygrywającej w głównym trybie gry nagradzają gracza 4 opcjami Wild Spins: jeden na spin: Stacked Wilds, Linked Wilds, Colossal Wilds, lub x2 Multiplayer Wilds (symbole Wild z mnożnikiem wygranej x2). Oczywiście jak to bywa w maszynach hazardowych, symbol Wild zastępuje wszystkie inne symbole w grze za wyjątkiem Scattera. Tak też dzieje się w Wild Bazaar. 5 symboli Wild na bębnach daje Ci wygraną o wartości 150.

Każda z powyższych opcji zawierająca symbole Wild jest aktywowana w zależności od tego jaką grupę skrzyń zbierzesz. Wygląda to następująco:

Czerwone skrzynie: Symbole Wild przyklejają się na bębnach – opcja Stacked Wilds.
Zielone skrzynie: Wszystkie symbole Wild mają wielkość 2×2 – opcja Colossal Wilds.wild bazaar baner

Różowe skrzynie – symbole Wild położone na zewnętrznych bębnach, nr 1 i 5 łączą się zamieniając wszystkie inne symbole pomiędzy nimi (łącznie ze skrzyniami) w symbole Wild – opcja Linked Wilds.

X2 Multiplier Wilds – Kiedy ta funkcja jest aktywowan wszystkie symbole Wild, które znajdą się na linii płatnej pomnożą wygrane x2 – opcja Multiplier Wilds.
Symbole, które całkiem sporo wypłącaja to oczywiście Wild i skrzynie (w przypadku uzyskania 5x skrzyń wygrywamy 150).

Wild Bazaar – Copia Wish Master sprzed kilku lat?

Wild Bazaar to gra, która dzieli pewne cechy charaterystyczne z inną grą NetEntu, mianowicie Wish Master wydaną w 2014 roku. Obie gry koncentrują się na zdobywaniu opcji stworzonych przez Symbole Wild. Na tym jednak podobieństwa się kończą i Wild Bazaar powinno być rozpatrywane w odzielnym kontekście.

Czy gra na Wild Bazaar sprawiła nam radość? I tak i nie. Z jednej strony jest oczywiste, że wild Bazaar to jedna z tych bardziej komercyjnych gier NetEntu, skeirowana do szerokiej rzeszy graczy, niż do wąskiej grupy hardcorowych graczy. To samo można było powiedzieć o Wish Master, kiedy gra ujrzała światło dzienne.

Każdy uwielbia symbole Wild. To, co nieco drażniło nas podczas gry na Wild Bazaar to, że dość trudno otrzymać odpowiednią kombinację skrzyni, by uruchomić opcję bonusową z symbolami Wild w roli głównej. Mimo, że gdy kręcimy spiny wydaje się, że skrzyń jest obfitość. Ponadto, pełen ekran symboli Wild mnoży stawkę tylko 195x bez mnożnika x2. Niestety w tym aspekcie mamy wrażenie, że NetEnt zamist iść do przodu, nieco się cofa.

vector