Oprawa graficzna

Opcje bonusowe

Wrażenia podczas gry

Kasyno przestało akceptować klientów z Polski

Odkryj magiczny świat zaklęć i wyczaruj wielkie wygrane razem z Wilderland!

Wejdź do czarującego lasu strzeżonego przez wróżki i elfy dzięki automatowi online od NetEnt. Wilderland zabiera Cię do fantastycznego królestwa pełnego magii i zaklętego pyłu, aby odkryć, jaki skarb na Ciebie czeka w trakcie gry.

Wyposażony w szereg różnych symboli wild, strefę aktywacji zamieniającą symbole w wilds w specjalną odmianę Walking Wilds, losową funkcję Magic Wild i rundę bonusową Free Spins, gra może prowadzić do wygrania 240-krotności zakładu przy każdym spinie.

To jak, gotowi na magiczną przygodę?

Producent gryNetEnt
Typ maszynyvideo automat
Linie płatne20
Bębny5
Min. zakład0,20
Max. zakład1000
RTP96.16%

Wilderland: Oprawa graficzna

Wilderland to automat wideo z 5 bębnami, 3 rzędami i 20 stałymi liniami wypłaty. Wygrane są przyznawane za trzy do pięciu pasujących symboli w linii tylko od lewej do prawej. Możesz wejść do zaczarowanego królestwa lasu dzięki grze na komputerze lub telefonie – tu nie będziesz mieć żadnych problemów, gdyż NetEnt po raz kolejny dowodzi najwyższej jakości pod względem produkcji gry.

Twoje spiny mogą wynosić od 0.20 do 1000 za obrót – limit jest naprawdę wysoki w porównaniu do wielu slotów dostępnych na rynku! Gra charakteryzuje się niską lub średnią zmiennością przy RTP wynoszącym 96,16%.

Ładowanie gry przeniesie Cię do zaczarowanego lasu, w którym elfia łowczyni strzeże ukrytych skarbów. Wilderland slotPostać stoi schowana w purpurowym odcieniu, słabo oświetlona przez klimatyczne światło księżyca. Bezramowe okno gry pozwala zajrzeć do lasu, gdzie roi się od wspaniałych drzew. Zaczarowana ścieżka dźwiękowa jest zsynchronizowana z akcją na bębnach – klimat jest absolutnie baśniowy, tu naprawdę poczujemy się jak w krainie elfów. Piękna historia, NetEnt!

Symbole

Symbole zaczynają się od najniższego poziomu z kolorami kart – trefl, karo, kier i pik. Zaprojektowane są w stylu liścia w różnych kolorach w zależności od pory roku, przyznając od 1x do 1,5x wartości Twojego zakładu za zdobycie pięciu tych samych symboli. Po nich następują premie zamknięte w celtyckich ramach – pierścień, wisiorek, łuk z kołczanem ze strzałami, lis i elfia łowczyni. Zdobądź pięć tych samych symboli na linii, aby wygrać od 3,5x do 6x Twojej stawki.

Tytuł gry też nie został wybrany taki bez powodu. W grze natkniesz się na pięć różnych symboli wild od standardowych do rozwijających się wild, zastępując wszystkie regularne symbole scatterami i przynosząc taką samą wygraną jak najwyższy symbol elfów. Skomplikowana ikona oznaczona jako „S” działa jak symbol rozproszenia.

Wilderland: Opcje Bonusowe

Podczas gry podstawowej środkowy rząd jest podświetlony i nazywa się Activation Zone. Kiedy dwa lub więcej symboli wild wyląduje obok siebie w tej strefie, aktywują one funkcję Forest Treasure i zamieniają się w jeden z czterech symboli Walking Wild. Te symbole natomiast przesuwają jedną rolkę w lewo na początku każdego nowego spinu, aż spadną z planszy.

Cztery symbole wild w tej grupie to regularny wild, podwójny symbole wild, rozpraszający Walking Wild, oraz rozciągający się symbol wild, który jest stosem trzech pojedynczych symboli wild. Jeśli stos rozwijających się symboli wild zniknie z rolki 1, a na bębnach nie będzie innych symboli wild, może to uruchomić funkcję Magic Wild, która może sprawić, że stos pojawi się ponownie na piątej rolce.

Wilderland zawiera również funkcję Free Spins, która jest uruchamiana przez trzy lub więcej symboli Wilderland symbolscatter lub wild scatter. Kiedy rozpoczynają się darmowe spiny, symbol Walking Wild jest dodawany do piątego bębna. Jeśli więcej niż trzy rozproszenia uruchomiły tę funkcję, dodawane są dodatkowe symbole Walking Wild lub podwójne symbole wild.

Podczas darmowych spinów strefa Activation Zone jest rozszerzana tak, aby obejmowała wszystkie trzy rzędy, więc dwa sąsiednie symbole wild w dowolnym miejscu aktywują funkcję Forest Treasure. Ponadto funkcja Magic Wild może się zdarzyć, gdy każdy przesuwający się wild zniknie z rolki 1.

Jak widzisz, w grze może zadziać się wiele, ale czy to wystarczy, aby zadowolić gracza? Niekoniecznie, gdy weźmiemy pod uwagę wypłaty i przeciętną zmienność slotu. Dla mało wymagających graczy, automat online Wilderland będzie zdecydowanie ciekawą rozrywką, ale ci z Was, którzy szukają mocniejszych wrażeń raczej ich tu nie znajdą.

Dlaczego warto zagrać w Wilderland?

  • Baśniowa aura wypełniona magicznymi elementami – oby więcej tak dopracowanych gier pojawiało się na rynku!
  • Funkcje bonusowe pozwalają na o wiele lepsze wygrane niż w grze podstawowej.
  • Możliwe wygrane do 240-krotności Twojej stawki!

 

vector