Gorączka złota w Betclic! Dołącz i wygraj nawet 6 nagród!

W czerwcu w kasynie Betclic graczy opanowała Gorączka Złota. Graj na automatach w kasynie między 6 a 22 czerwca, a będziesz zdobywał punkty na konto. Zbieraj ich jak najwięcej i pnij się w rankingu Gorączki Złota. Zdobyte punkty będą wymieniane na atrakcyjne nagrody za każdym razem, gdy osiągniesz liczbę punktów z danego poziomu. Możesz wygrać nawet 6 nagród! Czekają nagrody w gotówce oraz darmowe spiny, a im więcej grasz w wybrane gry, tym więcej otrzymasz nagród. Główna nagroda w promocji Gorączka Złota to aż 2000 PLN w gotówce. Za sam udział w promocji do Twojego konta zostanie dodanych 5 darmowych spinów na Gonzo’s Quest!Gorączka Złota

Niech opanuje Cię Gorączka Złota w kasynie Betclic!

Odwiedzaj regularnie kasyno Betclic w czerwcu, między 6 a 22. Przez ponad 2 tygodnie możesz piąć się w rankingu Gorączki Złota i wygrywać atrakcyjne nagrody, w zależności od poziomu, na którym się znajdujesz. Wśród nagród znajdują się darmowe spiny oraz gotówka. Im więcej grasz, tym większe masz szanse na zdobycie kolejnej nagrody.

Jak działa promocja Gorączka Złota?

 1. Za każdym razem, gdy postawisz 4 PLN (1 EUR) w jednej z gier, które biorą udział w promocji, do Twojego konta zostanie dopisanych 5 punków w rankingu.
 2. Grając więcej, wspinasz się na kolejne poziomy rankingu. Poziomów jest 5. Za każdym razem, gdy osiągniesz dany poziom, zdobędziesz nagrodę mu przyporządkowaną. Za samo zapisanie się do promocji otrzymasz 5 free spinów na Gonzo’s Quest. Pierwszy gracz, który dotrze do poziomu 5 otrzyma nagrodę główną: 2000 PLN w gotówce. Każdy kolejny gracz, który osiągnie ostatni poziom otrzyma 1000 PLN.

Do danych poziomów są przyporządkowane następujące nagrody:

 • Poziom 1 1000 punktów 10 spinów na Jungle Spirit
 • Poziom 2 5000 punktów Darmowy bonus 40 zł
 • Poziom 3 15 000 punktów 120 zł w gotówce + 5 wysokiej wartości spinów na Wild Wild West
 • Poziom 4 40 000 punktów 400 zł w gotówce
 • Poziom 5 150 000 punktów 2000 zł w gotówce

Gry, biorące udział w Gorączce Złota:

Hansel and Gretel, Joker Pro, Jungle Spirit, Jack Hammer, Starburst, Jack and the Beanstalk, Divine Fortune, Red Riding Hood, Motorhead Video Slot, Wild Wild West, Warlords: Crystals of Power, Gonzo’s Quest, Wild Water, Aloha! Cluster Pays, Dazzle Me, Elements, Theme Park: Tickets of Fortune, Dead or Alive, Twin Spin, Secrets of Atlantis, Neon Staxx, Koi Princess, When Pigs Fly, Magic Portals, Steam Tower, Spinata Grande, Flowers, Jimi Hendrix,Fruit Shop, Reel Rush, Piggy Riches, Hall of Gods, Football: Champions Cup, Pyramid: Quest for Immortality, Guns N’ Roses, Hook’s Heroes, Sparks, Fruit Case, Beach, Dragon Island.

Szczegółowy regulamin promocji Gorączka Złota znajduje się na stronie kasyna Betclic, a poniżej przedstawiamy najważniejsze postanowienia:

 • Ranking będzie aktualizowany o północy, w czasie trwania promocji.
 • Nagrody zostaną dodane w dniach 9, 13, 16, 20 i 23 czerwca 2017.
 • Promocja trwa od 6 czerwca od godz. 00:01 (CET) do 22 czerwca do godz. 23:59 (CET).
 • Jeżeli gracz zarejestruje się do udziału w promocji po jej rozpoczęciu to i tak jego zakłady, postawione podczas trwania promocji będą liczone i gracz otrzyma za nie punkty.