Jackpoty w Kasynie na Żywo Betsson. Graj i wygrywaj!

Betsson stworzył coś specjalnie dla tych, którzy lubią grę o wysokie wygrane. Jackpoty zazwyczaj są do zgarnięcia podczas gry na automatach online. Betsson stworzył progresywne Jackpoty w Kasynie na Żywo. Już teraz możesz grać w Ruletkę lub Blackjacka i walczyć o najwyższe wygrane! W jaki sposób budowany będzie Jackpot w Kasynie na Żywo? Każdego dnia, jeżeli jackpot nie zostanie wygrany jego pula będzie przyrastać. W Ruletce pula wzrastać będzie o 4000 PLN, a w Blackjacku o 2000 PLN dziennie. Jak dopomóc szczęściu? By trafić Jackpot grając przy stole Ruletki Speed Roulette, Immersive Roulette i Roulette, należy trafić 3 razy pod rząd wygraną straight-up na taki sam numer, jaki jest w dacie danego dnia. Jeżeli myślisz, że więcej szczęścia dopisze Ci w Blackjacku, zdobądź 3 blackjacki przy stole Betsson Exclusive BJ, jeden po drugim.

Jackpoty w Kasynie na Żywo

Upoluj Jackpoty w kasynie na Żywo już teraz!

Jeżeli dokładnie wiesz po co przyszedłeś do kasyna Betsson i chcesz zgarnąć Jackpoty w Kasynie na Żywo to nie trać czasu! Zacznij walkę o wielkie wygrane już dziś. Przedstawiamy zasady super promocji z ogromnymi jackpotami do wygrania:

  1. By dołączyć do promocji wystarczy, że klikniesz jednokrotnie „Upoluj je” na stronie kasyna. Teraz już nic Cię nie zatrzyma. Graj na stołach Ruletki i Blackjacka, objętych promocją.
  2. Traf 3 blackjacki pod rząd przy stole Betsson Exclusive BJ. Jeżeli wybierzesz grę w ruletkę, musisz trafić numer, odpowiadający dacie w danym dniu 3 razy z rzędu. Np. 11 lipca należy trafić 11 x 3.
  3. Jeżeli sprostasz jednemu z 2 wymienionych w punkcie 2 zadań, to wygrasz Jackpot w Kasynie na Żywo Betsson. Jeżeli Jackpot nie zostanie wygrany danego dnia, to wzrośnie o 4000 PLN w Ruletce i o 2000 PLN w Blackjacku. Jeżeli Jackpot zostanie wygrany to następnego dnia kwota Będzie równa 4000 PLN w Ruletce i 2000 PLN w Blackjacku.

Gry, biorące udział w promocji Jackpoty w Kasynie na Żywo. To przy tych stołach należy grać, by mieć szansę na zgarnięcie Jackpota: Roulette, Betsson Blackjack, Speed Roulette, Immersive Roulette.

Regulamin Promocji Jackpoty w Kasynie na Żywo:

  • W każdym dniu kwota Jackpota może być inna, zależnie od stanu kumulacji.
  • W promocji obowiązuje minimalny zakład, który będzie kwalifikował się do promocji. Dla Jackpota w Ruletce jest to 8 PLN, a dla Jackpota w Blackjacku jesy to 40 PLN.
  • Zakłady ‘bet behind’ nie będą brane pod uwagę.
  • Jeśli zdarzy się, że kilku graczy wygra tego samego Jackpota, to kwota zostanie podzielona równo między zwycięzców.
  • Podczas weekendów wartość Jackpotu nie będzie aktualizowana. Wygrane z okresu od piątku do niedzieli będą wypłacone w poniedziałek.
  • Gdy padnie wygrana Jackpota, pula zostanie zresetowana do początkowej wartości. Promocja będzie kontynuowana od początku.
  • Rundy gry, w których gracz pokryje 70% wyników na kole lub więcej, nie będą brały udziału w promocji. Liczą się tylko zakłady postawione na prawdziwie pieniądze.