Tygodniowe Cashbacki w kasynie na żywo Betsson – odbierz!

Tygodniowe Cashbacki w kasynie na żywo Betsson to niepowtarzalna okazja by odzyskać stracone środki. Jaki bonus w kasynie jest najlepszy? Z pewnością taki, który daje nam możliwość gry bez ryzyka, lub to ryzyko zmniejsza. W kasynie na żywo Betsson możesz odebrać 2 cashbacki w dwa kolejne tygodnie! W każdym tygodniu możesz otrzymać 10% zwrot swoich przegranych, aż do 800 PLN. Dzięki ofercie Tygodniowe Cashbacki możesz otrzymać 1600 PLN w gotówce. Możesz oddać się fascynującej grze w całości i nie martwić się, że przegrasz. Dzięki promocji w Betsson uzyskasz zwrot cashback! Odwiedź kasyno Betsson między 19 czerwca, a 3 lipca!

Betsson Tygodniowe Cashbacki

Tygodniowe cashbacki w Betsson – jak je zgarnąć

Zagraj na totalnym luzie w kasynie na żywo Betsson i nie martw się przegranymi. W promocji Tygodniowe Cashbacki 10% Twoich przegranych zostanie zwróconych na Twoje konto. Przed Tobą 2 tygodnie emocjonującej gry oko w oko z krupierem, ze zmniejszonym o 10% ryzykiem. Jak skorzystać z dwóch cashbacków w 2 kolejne tygodnie:

 1. Pierwszy tydzień promocji odbędzie się między 19 a 25 czerwca. Drugi tydzień obowiązywania oferty został zaplanowany od 26 czerwca do 3 lipca.
 2. Dołacz do promocji, klikając na “Zaczynamy”. Wystarczy, że zrobisz to tylko raz, a weźmiesz udział w obu tygodniach promocji z cashbackiem.
 3. Graj w swoje ulubione gry w kasynie na żywo, na totalnym luzie.
 4. Jeżeli odniesiesz straty w pierwszym tygodniu, to otrzymasz 10% cashback strat netto do kwoty 800 PLN. Bonus cashback zostanie przyznany do Twojego konta w poniedziałek, 26 czerwca do 18:00 CET.
 5. Jeżeli odniesiesz straty w drugim tygodniu, to otrzymasz 10% cashback strat netto do kwoty 800 PLN. Bonus cashback zostanie przyznany do Twojego konta w poniedziałek, 4 lipca do 18:00 CET.


W promocji Tygodniowe cashbacki obowiązuje regulamin. Cały regulamin znajduje się na stronie kasyna Betsson. Poniżej przedstawiamy jego najważniejsze postanowienia:

 • Promocja obiwiązuje graczy wielu krajów, róznież graczy z Polski.
 • Aby Twoja gra liczona była do promocji, należy wcześniej do niej dołączyć, klikając na ‘Zaczynamy’.
 • Cashback zacznie być naliczany dopiero po zapisaniu się do promocji.
 • Cashback 10% aż do 800 PLN w kasynie na żywo będzie wyliczany w oparciu o straty netto w grze. Wynik netto to postawione zakłady minus wygrane.
 • Aby gra została zaliczona do promocyjnego cashbacka, gracz musi rozegrać minimum 40 PLN w kasynie na żywo. T akwota musi być rozegrana w ciągu każdego promocyjnego tygodnia. Minimlana kwota cashbacka to 4 PLN.
 • Kwalifikujące tygodnie do promocyjnego cashbacka zostały zaplanowane następująco:
  – Tydzień 1: – od 19 czerwca, 00:01 CET do 25 czerwca, 23:59 CET.
  – Tydzień 2: – Promocja trwa od 26 czerwca 00:01 CET do 03 lipca, do 23:59 CET.
 • Wygrane środki są pieniędzmi bonusowymi i zostaną dodane do Twojego konta w poniedziałek, po danym tygodniu promocyjnym do godziny 18:00 CET.
 • Na potrzeby promocji kwalifikująca się runda gry w ruletce to runda na prawdziwe pieniądze, w której zakłady gracza pokrywają mniej niż 70 % rezultatów na kole. Rundy gry, w których zakłady gracza pokrywają 70% lub więcej rezultatów na kole nie będą się liczyły jako kwalifikujące rundy gry.