Live Roulette – Royale w Unibet. Wygraj podróż do Finlandii!

Czy perspektywa wybrania się w podróż do Finlandii po świętach jest kusząca? Święta to wspaniały czas. Miło jest spotkać się z rodziną i znajomymi, spędzić czas w niezapomnianej atmosferze i tworzyć przyszłe wspomnienia. Założymy się jednak, że powoli szukacie już odmiany po 2 dniach spędzonych przy stole. Wszystko ma swoje granice i przyda się odmiana. Gry w kasynie z pewnością ją zapewnią. A może by pograć przy nowym stole New Year Roulette w Live Roulette – Royale w Unibet? Jest szansa na wygranie wycieczki marzeń do Finlandii, dla dwóch osób. Możesz też odebrać część z puli nagród o wysokości €10 000 w gotówce.

unibet promocja

Jak wygrać podróż lub gotówkę?

1. Po pierwsze trzeba się zapisać do promocji. Stół New Year Roulette, biorący udział w zabawie, dostępny jest codziennie od 22 grudnia do 1 stycznia, w godzinach 14.00 – 2.00 CET Live Roulette Royale.

2. Za każdym razem, gdy rozegrasz 5 rund, przy stole New Year Roulette, otrzymasz jedno miejsce w losowaniu naród. Maksymalnie możesz zdobyć 50 losów na loterię.

3. Losowanie nagród odbędzie się 4 stycznia 2017. Szczęśliwy zwycięzca wygra podróż w blasku zorzy polarnej, dla 2 osób do Finlandii. Kolejnych 100 graczy podzieli między siebie pulę nagród, w kwocie 10 000 EUR w gotówce.

Zrób sobie niepowtarzalny prezent w Nowym Roku i pojedź w podróż marzeń do Finlandii. To wyjątkowa okazja, by wraz z osobą towarzyszącą, zobaczyć zorzę polarną. Super ekskluzywna podróż obejmuje:

– Bilety lotnicze dla 2 osób do Finlandii, z dowolnego lotniska w Europie.
– Transport z lotniska do Kakslauttanen Arctic Resort.
– Zakwaterowanie na 4 noce, dla 2 osób w super wyposażonym szklanym igloo.
– Przejazd psim zaprzęgiem dla dwóch osób.
– Kieszonkowe w kwocie 250 EUR.

Jeśli nie wygrasz podróży i tak masz jeszcze szansę na nagrodę. Następnych 100 szczęśliwców dostanie nagrody pieniężne. Pula w wysokości 10 000 EUR zostanie równo rozdzielona, pomiędzy 100 graczy.

Jeśli znajdziesz się w gronie zwycięzców, zostaniesz o tym poinformowany do 7 stycznia 2017. Nagroda pieniężna nie podlega warunkowi obrotu i może być od razu wypłacona.

Nie trać czasu, bo promocja już obowiązuje. Czy wyobrażasz sobie rozpocząć rok 2017 w lepszy sposób, niż odbywając podróż życia? Finlandia czeka na Ciebie wraz ze wszystkimi swoimi atrakcjami. Daj sobie szansę na wspaniałą nagrodę oraz rozpoczęcie nowego roku w wielkim stylu! A może przyda się zasilenie budżetu po świątecznych wydatkach? 100 EUR z pewnością pomoże uzupełnić braki finansowe. Spraw sobie poświąteczny prezent i kup co tylko chcesz, za pieniądze z nagrody od Unibet.


Ekipa Kasyna Orzeł życzy Szczęśliwego Nowego Roku i samych sukcesów. Życzymy, aby kolejny rok był wyjątkowym i bardzo owocnym czasem, w którym uda się zrealizować wszystkie osobiste plany i zamierzenia.

Bądźcie z nami w przyszłym roku. Odwiedzajcie naszą stronę, a my postaramy się zapewnić Wam jak najdokładniejsze informacje o kasynach internetowych i obowiązujących promocjach. Regularnie śledzimy dla Was, co dzieje się w kasynach, tak by nie umknął Wam żaden bonus, ani oferta