Walcz o bonusy w turnieju Casinia

To, co najbardziej lubisz w kasynie to bonusy, wysokie ryzyko i rywalizacja? Weź więc udział w fantastycznym turnieju i zgarnij tysiące punktów lojalnościowych, w tym bonusy w Casinia. Ten turniej to świetna okazja do współzawodnictwa, gdzie wszyscy mają równe szanse i wygrywa najlepszy. Poczuj adrenalinę i sięgnij po podium! Po co Ci punkty lojalnościowe? Dlaczego warto je zbierać? Dowiesz się w poniższym artykule.

Casinia oferuje kilka turniejów w miesiącu. My na celownik wzieliśmy turniej nazwany TOP Producent. Nie tylko dlatego, że turniej trwa do końca marca i wciąż masz szansę do niego dołączyć, ale przede wszystkim na pulę nagród (110 tysięcy punktów lojalnościowych). Co miesiąc w kasynie wybierany jest inny, top producent gier. Dzięki temu grasz w sloty Twojego ulubionego dostawcy, a przy okazji masz szansę na główną wygraną! W tym miesiącu TOP Producentem jest, uwaga… Endorphina! Graj zatem w swoje ulubione automaty i poczuj endorfinę krążącą w żyłach!

Casinia
2000 PLN + 200 spinów
5 stars Zagraj

turniej casinia

Jak wziąć udział w turnieju?

Wymogów jest kilka. Najpierw musisz złożyć depozyt w kwocie conajmniej 80 PLN. To jednak nie wystarczy, by zakwalifikować się do turnieju. Należy bowiem przede wszystkim… grać w gry Endorphiny. Suma zakładów, która zakwalifikuje Cię do turnieju i pozwoli Ci na uzyskanie upragionego bonusu (lub kilku bonusów; to zależy od Ciebie!) wynosi 80 PLN. Należy zatem dokonać pełnego obrotu minimalnego depozytu. Za jaką stawkę grać? Minimalna dopuszczona jest równa 0,30€ co mniej więcej odpowiada 1.30 PLN. Ważne jest by nie grać za mniej, w przeciwnym razie nie zostaniemy zakwalifikowani do turnieju.

 

Dlaczego warto grać w turnieju?

Jak już wspomnieliśmy w turnieju TOP Producent zdobywasz punkty lojalnościowe. Te, mogą zostać wykorzystane w Casinii w różny sposób. Przede wszystkim punkty są wyróżnikiem statusu gracza jaki posiadasz w kasynie. Status pozwala Ci otrzymywać ekskluzywne oferty i bonusy w Casinia. Jeśli jesteś ‘dobrym’ graczem, również Twoja prośba o bonus w Casinia będzie inaczej rozpatrywana. Wreszcie, punkty lojalnościowe można wymienić na bonusy w Casinia (środki bonusowe), a status gracza określi Twój kurs wymiany. W przypadku najniższego poziomu (brąz) kurs wymiany równy jest stosunkowi 100:4, co oznacza, że za 100 punktów lojalnościowych otrzymujesz bonus w wysokości 4 PLN. Punkty zbierasz za każdym razem kiedy grasz w kasynie. Nie jest konieczny udział w turnieju.

Jakie nagrody/ bonusy można zdobyć w turnieju?

Nagrody w turnieju są imponujące. Za pierwsze miejsce na podium otrzymujemy 45 000 punktów lojalnościowych. Za zajęcie drugiego miejsca 38 000, i 30 000 punktów za trzecią pozycję. Nie będziemy wymieniać tutaj wszystkich nagród. Jeśli interesuje Cię co czeka na zdobywców kolejnych miejsc, zachęcamy do zapoznania się ze stroną turnieju. Teraz, wyobraż sobie, że zostałeś/aś zwycięzcą… 45 000 / 4 = 11.250 PLN! Oczywiście jeśli zdecydujesz się wymienić wszystkie środki na bonusy w Casinia.

casinia profil gracza
Co zrobić by wypłacić bonus?

Cóż, to byłoby zbyt piękne, by mogło być prawdziwe. Żadne kasyno nie pozwoli Ci wypłacić bonusu bez wymogu obrotu. Bonusy w Casinia należy obrócić 40 x. Środki bomusowe mogą zostać wykorzystane na grach stołowych i karcianych, jednak w tym przypadku do obroru liczy się tylko 10% wniesionego zakładu. Zastanówmy się więc czy koniecznie chcemy grać w ruletkę lub pokera. Mimo wszystko fajnie, że mamy taką możliwość. Większość kasy bowiem zezwala na obrót bonusem tylko na automatach.

Podsumując, udział w turnieju TOP Producent jest świetną okazją do zgarnęcia bonusów i okazją do świetnej zabawy.

 

Zagraj